Central and Eastern European Online Library (C.E.E.O.L.)

Hlavní perex:
C.E.E.O.L. je online archiv, který plnotextově zpřístupňuje články z časopisů z oboru humanitních a sociálních věd.
Dostupnost:
Vzdálený přístup (z domova)
Přímý přístup (v rámci prostor UK)

Kdo může přístup získat: Univerzita Karlova

Další informace:

C.E.E.O.L. je online archivem zpřístupňujícím fulltext humanitních a sociálně-vědních časopisů a digitálních dokumentů z oblasti střední a východní Evropy. Mimo jiné obsahuje časopisy z České republiky, Polska, Albánie, Bulharska, Chorvatska, Bosny a Herzegoviny, Maďarska a mnoha dalších zemí střední a východní Evropy. Také je excerpováno několik časopisů ze západních zemí např. Německa, Francie, VB atd., které jsou na oblast střední a východní Evropy tematicky zaměřené.

Vydavatel:
Central and Eastern European Online Library GmbH
Jazyk:
albánština, němčina, bulharština, baltština, běloruština, bosenština, chorvatština, čeština aj. ze střední a vých. Evropy
Předmětové zařazení:
společenské a humanitní vědy