General tags (field_taxonomy_general_tags)
  • Týden slavnostního otevření Areálu Jinonice

V příštím týdnu proběhnou v Areálu Jinonice dvě akce, které ovlivní běžný provoz knihovny.

• Archiv zpravodajství ČTK | Zkušební přístup

ČTK nabízí všem uživatelům z FSV do 25. 4. 2024 zkušební přístup do archivu zpravodajství ČTK, který obsahuje kompletní zprávy od roku 2000 po současnost bez aktuálních 7 dní. Zkušební přístup není vázán na síť FSV ani na konkrétní počítač.

• Newton Media | Jak na vyhledávání

Jak nejefektivněji vyhledávat v databázi Newton Media? Vše nejpodstatnější se dozvíte v uživatelské příručce. Odkaz na návod v článku.

• Platby v knihovně Hollar

Z technických důvodů je platební terminál v knihovně Hollar mimo provoz, v této pobočce tedy lze dočasně platit pouze hotově.

• Rezervace studoven | Jinonice

Nově si můžete všechny typy studoven rezervovat pomocí QR kódů. Najdete je umístěné na dveřích jednotlivých místností.

• Workshop EIZ | Jinonice

Zajímá vás jaké poskytujeme elektronické informační zdroje? Chcete se více dozvědět o jejich používání? Přijďte na krátký workshop.