General tags (field_taxonomy_general_tags)
  • Přístup do platformy Newton One obnoven

Přístup do aplikace Newton One je plně obnoven.

• Letní otevírací doba knihovny

V červenci budeme mít z provozních důvodů zavřeno, v srpnu pro vás knihovnu otevřeme knihovnu pouze dva dny v týdnu. Více informací se dozvíte v textu článku.

• Žurnalistický a mediální fond | Jinonice

Přijďte se podívat do čtvrtého patra, jak to tam nyní sluší našemu fondu žurnalistické a mediální literatury. Naleznete tam i další příbuzné obory, např. literární vědu a jazykovědu.

• WEBINÁŘE Elsevier

Od 3. do 7. 6. budou probíhat webináře firmy Elsevier, které jsou vytvořené speciálně pro potřeby českého akademického prostředí.

• Změna otevírací doby | Opletalova

Pobočka knihovny v Opletalově ulici bude dnes otevřena 12:00-14:00 hodin. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

• Český den proti rakovině 2024

Knihovna FSV UK se letos zúčastní Českého dne proti rakovině. Prodej kytiček v knihovně v Jinonicích proběhne ve dnech 15. až 17. května 2024.