7 nejoblíbenějších e-zdrojů

Top 7

7 nejoblíbenějších e-zdrojů na FSV UK

1. EBSCOhost

Databáze Ebsco umožňuje online přístup k tisícům elektronických časopisů a eknih ze všech oborů.

Vše o EBSCOhost

2. ProQuest Central

Tisíce odborných i populárně naučných časopisů, novin a dalších dokumentů.

Vše o ProQuest Central

3. Taylor & Francis Online

Tři kompletní kolekce renomovaného nakladatelství Taylor & Francis: Social Science & Humanities Library, Science & Technology Library a Medical Library.

Vše o Taylor & Francis Online

4. Newton MediaSearch

Největší elektronický archiv mediálních zpráv v České republice.

Vše o Newton MediaSearch

Vstoupit přímo do zdroje

5. SAGE

SAGE journals obsahuje plnotextové databáze recenzovaných odborných časopisů nakladatelství SAGE. Pro FSV jsou zakoupeny tři kolekce, a to z politických věd, sociologie a komunikačních studií.

Vše o Sage

6. Library Press Display

Noviny v den jejich vydání, k dispozici je i archiv za poslední 3 měsíce. Všechny dokumenty jsou v původním formátu včetně reklam, obrazových příloh apod. Aktuální výtisky Independent, Sun, Washington Post, Guardian, Mladé Fronty a mnoha dalších. Podpora pro mobilní zařízení.

Vše o Library Press Display

7. Factiva

Factiva je unikátní informační zdroj zpřístupňující klíčové informace především z oblasti obchodu a ekonomiky.

Vše o Factiva

Všechny e-zdroje pro FSV

V Portálu elektronických zdrojů najdete přehled všech e-zdrojů vhodných pro studenty a zaměstnance FSV. Současně tam najdete všechny zdroje dostupné pro celou UK.