Návod na rezervaci studovny v UKAŽi

Otevřete si požadovaný typ studovny v UKAŽi - individuální, týmová, velká týmová studovna a přihlašte se ke svému účtu (pro přihlášení je potřeba registrace do knihovny).

Obrazovka před přihlášením

Vyberte konkrétní studovnu pomocí tlačítka Požadavek.

Tlačítko požadavek

Ověřte si, zda je v požadovaný termín studovna volná pomocí tlačítka Zkontrolovat dostupnost.

Zkontrolovat dostupnost

V novém okně se otevře kalendář - červeně jsou vyznačeny již zabrané bloky. Studovny lze rezervovat pouze během otevírací doby knihovny vždy na dvě hodiny. Pokud je ve vámi požadovaný čas již plno, zkuste jinou studovnu.

Kalendář dostupnosti

Ve formuláři vyplňte datum zahájení - tedy den a hodinu, kdy rezervace začíná, a datum ukončení - stejný den, ale o dvě hodiny později.

Výběr hodiny

Rezervace se dokončí kliknutím na Odeslat požadavek.

Dokončení požadavku

Pokud vše proběhlo v pořádku, objeví se zelené potvrzení. Pokud se vám nedaří z nějakého důvodu rezervaci dokončit, kontaktujte nás na mailu knihovna@fsv.cuni.cz.

Úspěšné dokončení

Své rezervace si můžete kdykoliv zobrazit ve svém uživatelském kontě v záložce Moje požadavky. Na tomto místě můžete rezervaci i zrušit, pokud zjistíte, že rezervaci v daném čase nakonec nevyužijete.

Hotová rezervace