Nové tiskové řešení MyQ

Copy centrum

Nové tiskové řešení MyQ

Od dnešního dne, 1.3. 2024, můžete v knihovnách FSV využívat nové tiskové řešení MyQ, které nahradilo předchozí systém Uniflow.

MyQ uživatelům z FSV umožňuje samoobslužný tisk, kopírování a skenování. Výchozí bod pro dobíjení kreditu a nahrávání souborů k tisku je webové rozhraní myq.fsv.cuni.cz. Pro přihlášení použijte údaje jako do CASu (číselná varianta uživatelského jména). Svůj profil v MyQ lze spravovat odkudkoliv, klidně si tedy můžete nahrát soubory k tisku doma z gauče, v metru si dobijete kredit a v knihovně jen přiložíte průkaz a tisknete.

Pro tisk s MyQ lze využít i aplikaci. Pro spárování vaší studentské karty použijte volbu "Registrace karty" na terminálu, na který se přihlásíte pinem.

Nahraný soubor můžete vytisknout na libovolné tiskárně v systému MyQ, jednu naleznete v knihovně Hollar i Opletalova, v areálu Jinonice na vás čekají dvě přímo v knihovně (v 1.NP a 3.NP) a další naleznete v budově B, místnost B105.

Uživatelům mimo FSV s tiskovými službami rádi pomohou knihovníci, obraťte se prosím na knihovní pult.

Pokud jste dříve používali systém Uniflow a zbyly vám v něm nahrané kredity, kontaktujte prosím knihovníky, kteří vám rádi zbylý kredit převedou do MyQ. Převádění kreditu je možné do 30. 6.

myq návod

Podrobnosti o tiskových služnách v knihovně najdete na https://knihovna.fsv.cuni.cz/sluzby/tisk-kopirovani.