Přechod tiskových služeb na MyQ

Tento týden dojde k přechodu na nové tiskové řešení MyQ, které nahradí stávající systém Uniflow ve všech pobočkách knihovny FSV UK. Systém Uniflow bude ukončen k 28. 2. 2024 12:00, do této doby můžete ještě využít kredit, který máte v Uniflow nahraný.

Kvůli přechodu mezi dvěma systémy prosím omluvte krátkodobý výpadek tiskových služeb na všech pobočkách knihovny. Pro tisk ve dnech 28. - 29. 2. 2024 využijte asistenci knihovníků.

Od 1. 3. 2024 bude spuštěn systém pro tisk MyQ. Díky MyQ si pak budete moci sami online dobíjet kredit i posílat tiskové úlohy z mobilu i počítače, z domova i ze školy.

Pokud nestihnete vyčerpat kredit, který máte nahraný v Uniflow, nic se neděje, zastavte se do 30. 6. 2024 v knihovně a rádi vám jej převedeme do MyQ.