Prodloužení registrace do knihovny online

tlačítko Prodloužení registrace

Prodloužení registrace do knihovny online

Chcete se přihlásit do UKAŽe jako obvykle, ale hlásí vám problém. Co se děje? Asi vám propadla registrace do knihovny! Nyní si ji ale můžete sami prodloužit online, klidně z pohodlí domova. Stačí se přejít na stránku Ústřední knihovny UK, kliknout na červené tlačítko a postupovat podle pokynů. A je to, vaše registrace do knihovny je zase aktuální.

Během prodlužování si nezapomeňte zkontrolovat uvedenou adresu a e-mail. Jestli už nejsou aktuální, napište nám na knihovna@fsv.cuni.cz a údaje společně zaktualizujeme.

Pokud vám registrace nejde prodloužit, možná máte v některé z knihoven dluh, který je potřeba před prodloužením vyrovnat, nebo jste již ztratili vztah k UK, v tom případě potřebujete kartu externího uživatele služeb z Výdejního centra.

Ještě nikdy jste v knihovně UK registrovaní nebyli? Vyplňte si e-přihlášku a za minutu můžete užívat služeb všech knihoven UK.