Týden slavnostního otevření Areálu Jinonice

budova A

Týden slavnostního otevření Areálu Jinonice

Ve středu 24. dubna proběhne od 14:00 slavnostní otevření Areálu Jinonice pro zaměstnance a partnery fakulty. Knihovna Jinonice bude mít proto zkrácenou otevírací dobu 9:00-12:00. Velké týmové studovny budou v provozu pouze 9:00-11:00. Noční studovna bude ve středu přístupná normálně. Služby ostatních poboček lze využívat bez omezení.

Ve čtvrtek 25. dubna se bude od 18:00 konat akce studentských spolků Noc fakulty, která nabídne přednášky, workshopy, prohlídky areálu a mnoho dalšího. Knihovna Jinonice bude mít prodlouženou otevírací dobu, 9:00-20:00. Velké týmové studovny budou v provozu 9:00-17:00. Noční studovny budou ve čtvrtek mimo provoz.

V oba dny bude mimořádně uzavřen bibliobox. Více informací o akcích naleznete na stránkách fakulty.